Şartlar ve Koşullar

1. Makro Web Tasarım'dan 18 yaşından küçük kişiler alışveriş yapamazlar.
 
 2. Makro Web Tasarım'dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartı (Visa, MasterCard) veya banka havalesi ödeme yöntemlerinden birisini kullanabilirsiniz. Bunların dışındaki ödeme yöntemleri kabul edilmez. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı andır.
 
 3. Makro Web Tasarım siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde fatura eşliğinde teslim edecektir.
 
 4. Bilgi gönderimlerinden meydana gelen gecikmelerden ve yanlış paket seçimiyle oluşacak fiyat yanlışlıklarından Makro Web Tasarım sorumlu değildir.
 
 5. Sözleşmenin kabul tarihinde var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 
 6. Makro Web Tasarım'un satışa sunduğu ürünlerin stok bilgileri hergün güncellense de sipariş verilen bazı ürünlerin temininde imkansızlıklar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda da ilgili bölümümüz tarafından size telefon ya da eposta ile bilgi verilir. Ürüne ilişkin herhangi bir ödeme yapmışsanız, bu bedel en kısa sürede iade edilir.
 
 7. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı banka havale/eft ile yapılır.
 
 8. Değişim işlemlerinde karşılıklı görüşme ile netice alınacaktır.
 
 9. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda web@makrobilisim.net'e yazarak, durum Makro Web Tasarım'a bildirilebilirsiniz. Makro Web Tasarım sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.
 
 10. Satın almış olduğunuz ürün için bize telefon ya da e-posta ile ulaşarak iptal talebinizi belirttiğiniz takdirde iptaliniz gerçekleşecektir. Kredi kartı ile onaylanmış olan ödemeniz varsa, herhangi bir kesinti olmadan tekrar kartınıza iade yapılır.
 
 11. Makro Web Tasarım'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.