Web Tasarım Paketleri

Ana Sayfa - Web Tasarım Paketleri

Web Tasarım Fiyat Listesi

Web tasarım fiyatları belirlenirken birçok etkileyen faktör ve kıstas vardır. Sitenizin tasarımı belirlenirken hazır web tasarım veya özgün web tasarım seçenekleri değerlendirilebilir. Sitede var olan içerikler, grafikler, menü uygulamaları, animasyonlar, fotoğraflar, veri tabanları, uygulamalar, domain, web hosting hizmeti, güvenlik settifikaları(SSL), mail hacmi, bant genişliği vb.. veriler web tasarım fiyatları belirlenirken en önemli unsurlardır. İnternette pekçok reklamı bulunan hazır web sitesi tasarımı hizmetleri içerik değiştirmenize olanak verir fakat tasarımı değiştirmek için esnek değillerdir. Bu yüzden özgün web tasarım seçenekleri, internetin şu anki ve gelecekteki gücünü farkeden kurumlar için en uygun çözümlerdir. Unutmayın, web tasarımında kalite ve fiyat ilişkisi doğru orantılıdır.

Bronze Plan

699TL.

 • Alan adı & Hosting
 • Wordpress Altyapısı
 • Sayfa Sınırlaması Yok
 • 10 E-posta Hesabı
 • Türkçe Yönetim Paneli
 • Mobil Uyumlu Tasarım
 • Google SEO*

Silver Plan

1299TL

 • Alan adı & Hosting
 • Wordpress Altyapısı
 • Yabancı Dil Seçeneği
 • Sayfa Sınırlaması Yok
 • 30 E-posta Hesabı
 • Türkçe Yönetim Paneli
 • Mobil Uyumlu Tasarım
 • Google SEO*

Gold Plan

2499TL

 • Alan adı & Hosting
 • Benzersiz Altyapı
 • Yabancı Dil Seçeneği
 • Sayfa Sınırlaması Yok
 • 50 E-posta Hesabı
 • Türkçe Yönetim Paneli
 • Mobil Uyumlu Tasarım
 • Google SEO*

*Her sektörün, her hizmet grubunun, her ürünün ve her anahtar kelime öbeğinin farklı rekabet oranı vardır. Bu rekabet oranı Google SEO maliyetinizin belirleyen birinci etkendir. Orta ve yüksek rekabet grubuna ait kelimelerde yapılacak SEO çalışması en az 3 ay sonra netice vermektedir.
 

Web Tasarım Peketleri & Fiyatlar

Makro Web Tasarım uzun süreli müşteri kazanmayı hedeflemektedir. Web tasarım ekibimiz, günümüzün en son teknolojilerini olabildiğince hızlı takip etmekte, web tasarım projelerinizde size özel çözümler sunmaktadır. Yapılan tüm web tasarımları çalışmalarını farklı bir proje çalışması gibi düşünmemiz, satış sonrası verdiğimiz sorunsuz destek ve uygun fiyat politikamız bizim en önemli farklarımızdandır.

web tasarım paketleri

Web Sayfası Hazırlatırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yasalara Uygunluk
Web tasarımı hazırlanırken; hizmet sözleşmesi, ödemenin faturalandırılması, lisanslı yazılım kullanımı ve sunucu altyapılarının internet üzerinden işlenen suçların denetimi için Bilgi Teknolojileri Kurumu'nun yetki belgesine sahip olması gerekmektedir. Aksi durumlarda sorumlu olduğunuzu unutmayın.

Web & Grafik Tasarım
Web sitesi hazırlanırken, müşterinin isteği doğrultusunda karşılıklı görüşmelerle eskizlerin oluşturulması ve grafiklerin kurumsallıkla eşleşmesi sağlamak gerekmektedir.

Web Programlama Seçenekleri
Web tasarımı hazırlanırken, isteğe en uygun çözümler sağlayan programlamanın belirlenmesi.

Web Tasarım Optimizasyonu & SEO
Web tasarımı hazırlanırken hedeflenen arama motoru kriterleri önemsenir. Büyük arama motorları; Google, Yandex, Bing, Yahoo için belirli kıstaslar vardır. Bu arama motorlarında üst sıralarda yer almak için istedikleri yönergeler takip edilmelidir.

Tarayıcı Uyumluluğu ve Sorunsuz Görüntüleme
Web tasarımı hazırlanırken kullanılan web tarayıcılarının(Opera, Chrome, İExplorer, Firefox, vb.) tamamında test edilmelidir. Ayrıca, web sitesinin mobil cihazlarda da sorunsuz görüntülenmesi gerekmektedir. Müşteri isteği doğrultusunda mobil web tasarım hazırlanmalıdır.

Sosyal Medya ve Google Reklam
İnternet kullanıcılarının takip ettiği popüler sosyal medya sitelerinde(Google+, Facebook, Twitter vb.) profesyonelce hazırlanmış kurumsal sayfaların oluşturulması. Ayrıca Google Adwords reklam seçeneğinin kullanılması ile web sitenizin trafiğinin arttırılması.

İhtiyacınızı karşılıklı görüşmemizde analiz ediyoruz.

Ardından, ihtiyaçlarınıza göre web tasarım çözümlerimizi size sunuyoruz. Aşağıdaki web tasarım paketlerinden, başlıca özellikleri ve opsiyonları inceleyebilir, dilerseniz özel tasarım istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Web Tasarım
Mobil cihazların ve mobil internet hızlarının artmasıyla birlikte günümüzde internet kullanımı mobil ortama taşınmaya başladı. Bulunduğumuz her yerde web sitelerini gezebiliyor, e-maillerimizi kontrol edebiliyor ve sosyal medyada paylaşımlarda bulunabiliyoruz. Web siteleri, laptop ve pc bilgisayarlarında görünecek şekilde hazırlanmaktadır. Mobil telefonların ve tablet pclerin kullanımının artması ile beraber web sitelerine girişlerin bir bölümü bu mobil cihazların üzerinden de yapılmaktadır. Telefonların ya da tablet pclerin bilgisayarlara göre dezavantajı ekran görünümlerinin küçük olmasıdır. Bu da web sitelerini dolaşırken yazı ve resimleri rahatça görebilmemize engel oluyor. Web sitenizin ziyaretçileri cep telefonları ile daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu arayüzüne gerek duyarlar. Bu arayüzler de yazı boyutları büyültülmüş, resimleri azaltılmıştır. Bu da yazıların rahat okunmasını ve sitelerin açılış hızlarının artmasını sağlamaktadır. Makro Web Tasarım'ın hazırladığı mobil web sitelerinde girişler cep telefonlarından yapıldığında web siteniz otomatik olarak mobil web sitenize yönlendirilir. Dizüstü ve pc bilgisayarlarından girişlerde ise ana web siteniz açılacaktır.

Amaca Uygunluk
Web sitesi yaptırmadan önce amacınızı çok iyi belirlemeniz gerekmekt edir. Aşağıdaki stratejilerden en az birini seçmeniz gerekir:
- Web siteniz üzerinden kurumsal tanıtım?
- Ürün ve hizmet satışı?
- Ürün ve hizmet tanıtımı?

Google Optimizasyonu
Web sayfanızın ziyaretçi alması bizim en önemli amacımız olacaktır. Bunun için web sayfanızın arama motorlarında bulunabilir olması gerekir. Site tasarımı Google dostu olmalıdır. Makro Web Tasarım, müşterilerine SEO (Search Engine Optimizer) desteği vermektedir. Ayrı bir çalışma, emek gerektiren arama motoru optimizasyonu işlemi için sizden arama yapılırken kullanılan kelimeler (keywords) istenecektir ve sayfanızda belirli kriterler doğrultusunda yer alacaktır. Etkili ve özgün bir içeriğe sahip web siteniz, arama motorlarındaki konumunuz sayesinde sizlere her zaman yeni müşteriler kazandıracaktır. Web tasarımcılar için zahmetli bir işlem olan SEO hizmetimiz için Google Seo bölümünden detaylı bilgi alabilirsiniz.

En uygun fiyatlı web tasarım hizmetleri için bizi hemen arayın

web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz
web tasarım müşterilerimiz