Google SEO

google seo web tasarım

Popüler SEO uygulamaları sitenizi canlı tutar

Makro Web Tasarım arama motoru optimizasyonu servisi, popüler SEO tekniklerini sizlere sunuyor. Site trafiğinizi arttıran gelen bağlantılar(backlink), forum gönderileriyle linklendirme, blog yorum linklendirme, sosyal medya imlemeleri, orjinal makaleler, yüksek sayfa değerli %100 güvenli Otoriter, Penguen, Panda, Hummingbird dofollow linklendirme vb. Google için önem arz eden konularda uygun fiyatlarla yanınızdayız.

Google Seo Başarılarımız

Site Adresi Anahtar Kelime Rekabet Sıralama
www.baysallar.com uluslararası nakliyat
ağır nakliye
yüksek
yüksek
3
3
www.taskincittel.com telçit yüksek 1
www.kanalizasyon.org kanal temizleme yüksek 2
www.bacatemizlemeservisi.com baca temizleme
baca temizleme fiyatları
yüksek
yüksek
4
2
www.tekdez.com su deposu temizleme yüksek 5
www.yeshim.com şile bezi yüksek 3
www.karotcu.org karotçu yüksek 3
www.emartbuklet.com otel şampuanı
otel sabunları
yüksek
yüksek
4
3
www.artyol.com bina güçlendirme
yapı güçlendirme
yüksek
yüksek
3
3
www.asgemetal.com desenli paslanmaz
renkli paslanmaz
orta
orta
1
1
www.starcicekcilik.com bostancı çiçekçi
kozyatağı çiçekçi
orta
orta
1
1
www.golsan.com su deposu yüksek 8
www.encornet.com.tr ürün kodlama yüksek 2
www.olcualetleri.biz turmetre yüksek 1


SEO Zamanlaması ve Rekabet

Şunu çok iyi bilmeniz gerekir ki; her sektörün, her hizmetin, her ürünün ve her anahtar kelime öbeğinin farklı rekabet oranı vardır.Bu rekabet oranı Google SEO maliyetinizin belirleyen birinci etkendir.

" Rekabetin "orta" ve "yüksek" olduğu kelime gruplarında, Google SEO çalışması en erken 3 ay içerisinde netice vermektedir. "

Örneğin; tekstil işiyle uğraşıyorsunuz ve yeni açılan web sitenizin "tekstil" kelimesinde üst sıralarda çıkmasını istiyorsunuz. Sizden yıllar önce bu sektörde web sitesi yayınlayan ve SEO çalışması yapan firmaların önüne geçmeniz çok zor, zahmetli ve maliyetli bir optimizasyon olacaktır. Bir başka örneğimizde, "desenli paslanmaz çelik" hizmeti veren bir iş yeriniz olsun. Bu sektörde rekabet oranı düşük olacağından uygun alan adıyla hareket etmek ve temel SEO çalışmalarını yürütmek sizi Google'da üst sıralara çıkartmak için yeterli olacaktır.

Web siteniz için SEO çalışması düşünüyorsanız ne kadar çabuk harekete geçerseniz o kadar yararınıza olacaktır. SEO ile çalışmaya başlamak için en uygun zamanlama bir web sitesini yeniden hazırlatmayı veya yeni bir site başlatmayı düşündüğünüz zamandır. Yeni bir web tasarım ile daha en başından sitenizin arama motorlarına uygun bir şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Web sitesine arama motorlarından gelen ziyaretler, optimizasyon sonuçlarının rapor kısmından incelenebilir. SEO danışmanlığımızın başında; anahtar kelime araştırma, metin yazarlığı, kelimelerin arama sıklığının rakamsal verilerini araştırmak gelir.


Bu kategoride ürün bulunamadı.